Hakkımızda

GYM ve evlerinizdeki tüm spor aletlerine profesyonel olarak hizmet veriyoruz!

BİZ KİMİZ

Moban Spor olarak 20 yıldır Türkiye genelinde spor aletleri tamiri, bakımı ve onarımı hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.

Ekibimizdeki tecrübeli teknik servis uzmanlarımız spor aletlerinin tüm modelleri için hizmet vermektedir. Koşu bandı, eliptik bisiklet gibi çeşitli cihazların tamiri konusunda uzmanlaşmış teknik ekibimiz sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Teknik ekibimiz yeni nesil teknolojileri yakından takip ederek, müşterilerimize en ileri teknolojiye sahip cihazları kullanma imkanı sunuyor.

NELER YAPIYORUZ

01 - KOŞU BANDI TAMİRİ

Koşu bandı kullanımı sırasında yaşanabilecek arıza ve hasarların giderilmesi için uzman ekibimizle koşu bandı tamiri hizmeti sunuyoruz. Bant zinciri, motor, elektronik kart ve diğer parçaların yıpranması sonucu meydana gelen sorunları hızlıca gideriyor, bandınızı yeniden eski performansına kavuşturuyoruz. 

02 - PERİYODİK BAKIM

Spor aletlerinin düzenli bakımı, güvenli ve verimli kullanım için büyük önem taşımaktadır. Paket kapsamında cihazların tüm mekanik ve elektrik kontrolleri yapılıp, gerekli yağlamalar gerçekleştiriliyor. Böylece parçaların ömrü uzatılıp, arıza riskleri en aza indiriliyor.  Siz de cihazınızın bakımını bize emanet ederek, güvenli ve verimli kullanımın keyfini çıkarın.

03 - YILLIK BAKIM ANLAŞMASI

Spor salonlarında bulunan çok sayıda farklı spor aletinin düzenli bakımı, işletmeler açısından zaman kaybı ve ek maliyete sebep olabilmektedir. Bizim özel olarak hazırladığımız Bakım Anlaşması paketlerimiz sayesinde, tüm cihazlarınızın belirli periyotlarla bakım ve onarım işlemleri için tek bir merkezle çalışma imkanı sağlıyoruz. Böylece işletmelerin bakım maliyetleri azalırken, cihaz kullanılabilirliği en üst düzeyde tutulmuş olacaktır.

İLETİŞİME GEÇ